Hakkımızda

Yakamoz Aile Danışmanlık, uzman klinik psikolog, aile danışmanları ve uzman çocuk gelişimcilerinden oluşan kadrosuyla yetişkin, aile, çocuk ve ergenlere ruh sağlığı alanında hizmet vermektedir. Kurumumuz kendi alanında yetkin ve etik çerçeveye bağlı uzmanlarla çalışmaktadır.

Yakamoz Aile ve Çocuk Danışmanlık Merkezi, aile yapısının korunması, aile bireylerinin mutlu olması, karşılaştıkları problemlere çözüm üretebilmeleri, çocuklarına doğru aile modeli olabilmeleri, çocukların gelişimini destekleyebilmeleri, çocuk ve ergenler ile karşılaştıkları problemleri çözebilmeleri için danışmanlık ve psikoterapi desteği verilmektedir.

Yakamoz Aile Danışmanlığı, kişilerin yaşamlarında karşılaştıkları problem ve başa çıkamadıkları olayları çözümleme becerisi kazandırmayı, kendilerini güvende hissedecekleri alanları sağlayabilmeyi, farkındalıklarını yakalayabilmeyi sağlayabilmek en önemli amacıdır.

Çalışma Alanları

Bireysel Danışmanlık

Çocuk ve Ergen Danışmanlık

Çift ve Aile Danışmanlık

Cinsel Danışmanlık

Tecrübeli kurum ve profesyonel ekibiyle 2020 yılından itibaren hizmet veren kurumumuz birçok faaliyet alanlarımızda etkin çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.